KURUMSAL


 

ALAMAN; yaşam alanlarına renk katan zevkli, modern "iç mimarlık" hizmetlerinin yanısıra; dünyanın en seçkin markalarının "ithal duvar kağıtları", "duvar panelleri" ve "akrilik mobilya" ürünlerini Türkiye`nin en elit mekanlarının kullanımına sunmayı hedefleyen ithalatçı bir firma ve iç mimari ofisidir. 

 

Duvar Kağıdı ürünlerinde; Coordonné, ORIGIN, ELITIS, NOBILIS, CURIOUS BOY, ARTICOR, LINCRUSTA, COMTE ROYAL, GIARDINI, DESIMA, DURO, APPLICO, APPLICO 2010 temsilciliklerini yürüten ALAMAN, yurtdışı bağlantılarını gün geçtikçe genişleterek, ürün yelpazesini ve onlarla yapılabilecek tasarımlar daha da çeşitlendirme gayretindedir.

 

Ünlü tasarımcılardan Alex Turco duvar panellerinde, Acrila akrilik mobilyada temsilcilikleri ALAMAN`da çözüm ortaklarıdır. 

 

ALAMAN, Türkiye`ye yayılmış seçkin bayileri ile bu özel ürünlerin tüm halkımızın erişim alanına girmesini sağlamıştır.

 

Showroom, Fuar standları, Mağaza, Otel, Konut ve Ofis İç Mimari çalışmalarında uzman ALAMAN Mimari Ekibi, soyut kavramlardan yola çıkarak sırasıyla keşif, analiz, eskiz ve etüd çalışmalarında ihtiyacı  tam karşılayan; doğru malzeme ve işçilikle; yenilikçi - modern tarz çözümlerle fark yaratmak ve planlanan maliyet ile erişilmesi en üst düzey faydayı sağlamak, başta kurgulanan soyut imgeleri somuta dönüştürmek konusunda uzmanlaşmıştır. Hem yaşam alanlarında, hem de iş dünyasında sayısız başarılı proje ile bu iddiayı perçinlemiştir.

 

Detaycılığın ve hayalgücünün seçkin markaların ürünleriyle harmanlandığı projelerin çıtasını yükseltmek başlıca görevimizdir. 

 

İlginize teşekkür ederiz.

 

ALAMAN İç Mimari ve İthal Duvar Kağıtları